HAKKIMIZDA

Ana Kuruluşumuz SARKUYSAN,

1972 yılında Kapalıçarşı’ da altın ticareti yapan sarraf ve kuyumcuların öncülüğünde kurulmuştur. İsmi kurucuların mesleklerini ifade eden SARraf, KUYumcu ve SANatkar kelimelerinin ilk hecelerinin birleştirilmesinden türetilmiştir. Günümüzde 1110’ ü aşan nitelikli ve deneyimli çalışanı, sürekli artan ve çeşitlenen üretimi, beş kıtaya ihracatı, sektördeki liderliği ve AR-GE çalışmalarına verdiği ağırlık Sarkuysan’ ı bir dünya kuruluşu haline getirmiştir. Şirketin; 5000’ i aşan çok ortaklı yapısı, iştirakleri, grup şirketleri ve her alanda gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile ülke sanayiinde özel bir yeri bulunmaktadır.

Hedeflerimiz

  1. Vizyonumuz

    Vizyonumuz; müşterilerine değer yaratan, rekabetçi, sorunsuz hizmet çeşitleri üreten, ekonomik başarıları ve profesyonel yetkinliğinin yanı sıra toplum hayatına katkıları ile örnek gösterilen bir kurum olmaktır. Dürüstlük, kalitede süreklilik, karşılıklı güven ve uygun fiyat vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilemeyecek değerlerdir.

  2. Misyonumuz

    Satış ve Pazarlamasını yaptığımız ürünlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve iş ahlakı ile müşteri bağımlılığı yaratan bir şirket olmaktır. Müşterilere verilen hizmetlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik çalışmaları sürekli kılmaktır.

  3. Kalite Politikamız

    Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ; “SARKUYSAN” kalitesinde üretilmiş, TS EN ISO 9001 ve ISO/TS 16949 Kalite Sistem Belgesi ile tescil edilmiş ürünler ile karşılamaktadır.